MOTORKURYEM Çağrı Merkezi 0216 651 35 84 pbx
7/24 GSM 0 555 617 62 44

MOTORKURYEM kurye     


 

 

 

 

Motor Kurye Hizmeti


Hızlı Güvenli ve Titiz Teslimat Kurye ve Motor Kurye Hizmetleri.


istanbulun tüm semtlerine motor kurye hizmetinde motorkuryemiz acil gönderileriniz titiz ve güvenli bir şekilde içinde hizmet vermekteyiz. Motorkurye gönderileriniz en kısa sürede kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Motor kuryemiz gönderinizi teslim ettiğinde bilgi verir. Normal motor kuryelerimiz gönderilerinizi alır ve adreslerine teslim eder. Şu an İstanbul içi tüm semt ve ilçelerde motorlu kuryelerimiz hazır bulunmaktadır. Sizlerden gelen siparişleri alıp adreslerine ulaştırmak için her an motor kuryeler hazır beklemektedir.

İşlem kaydınızı bıraktıktan sonra size en yakın kuryemiz yönlendirilerek, bölge ve mesafeye göre belirli bir süre içerisinde evrağınızın gönderilmektedir.Motor Kurye, Hızlı ve Güvenli Teslimat

İstanbul içi evraklarınız hızlı ve güvenli şekilde teslim edilir. Motorlu kuryelerimiz, sizin yerinize teslim eder.

Motor Kurye, Hızlı Motor Kurye, Ekspres Motor Kurye Hizmetleri vermekteyiz.

Motor kuryemiz İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar. Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul her yerinde telsiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Motor Kurye firmamızın uzun zamandır sektörde olmanın getirdiği güven ile sektöründe bir numaradır

Copyright © 2006-2009 Tüm hakları saklıdır. MOTORKURYEM kurye